Popis služby

Darujhovno.cz je zcela jedinečný projekt v České republice. Jde o anonymní zásilkovou službu, která na základě objednávky na této stránce připraví a doručí na libovolnou adresu v České nebo Slovenské republice balíček se zvířecím trusem.

Jak to tedy funguje:

- Objednáte si hovno a určíte adresu příjemce- Po obdržení peněz na náš účet hovno s láskou zabalíme. Přibližný objem bobku v 1 zásilce je 250 ml.

- Odměřená hovna dáme do neprůhledné plastové krabičky.

- Zabalíme do dárkového balícího papíru a přidáme mašličku.

- Vaše údaje nebudou na balíčku nikde uvedeny!

- Zásilku odešleme příjemci a Vám potvrdíme odeslání.

Doprava

K doručení zásilek po České a Slovenské republice využíváme balíkové přepravy České pošty. Samozřejmě dodržujeme veškeré přepravní a hygienické podmínky pro nakládání se zvířecím trusem.

Poštovné i bálné je již zahrnuto v ceně hovna!

Ihned po přijetí Vaší objednávky slona nakrmíme a společně, s napjetím a dojetím čekáme. Jakmile přijde ten správný čas, zásilku zabalíme a ihned expedujeme!

Bohužel nejsme schopni ovlivnit trávicí postupy našeho slona, proto nemůžeme garantovat dodací lhůtu. Odeslání však zpravidla proběhne následující pracovní den po přijetí platby na náš účet. 

Platba

Bezpečná platba je zajištěna díky společnosti GoPay, která patří mezi nejoblíbenější a nejpoužívanější platební brány v ČR. Navíc zaručuje akceptaci platby v EUR i Kč.

Můžete u nás platit těmito způsoby:

- Expresní platba převodem na účet

- Platba kartou (MasterCard, Visa, Visa Electron přes platební bránu GoPay)

Při využití těchno expresních platebních metod obdržíme platbu ihned a můžeme tak obratem vyřídit Vaši objednávku!