Často kladené dotazy

Opravdu hovna posíláte?

Ano, pravá a ještě teplá hovna opravdu odesíláme a to s úsměvem na tváři! Na vyžádání můžeme objednateli poslat sken podacího lístku.

Někdo mi poslal hovno, co s ním?

Gratulujeme! Zvířecí trus je perfektním hnojivem, tak toho využijte. Ten kdo hovno odeslal určitě myslel na Vaše květiny.

Doporučujeme podniknout tyto kroky:

- zamyslete se nad tím, zda-li jste někomu vědomě či nevědomě neukřivdili, jestli jste něco nepodělali…

- zasaďte květinu (doporučujeme růži) a využijte sloní trus jako perfektní hnojivo.

- zavzpomínejte, zda-li VÁM někdo vědomě neukřivdil a jestli by nebylo dobré se připomenout o omluvu a zpytování svědomí jednou čerstvou sloní zásilkou.

Kde ta hovna berete?

Našeho dodavatele zveřejňovat nebudeme, nicméně zvířata, které pro nás trus produkují, jsou pod neustálým dohledem veterináře na území České republiky.

Když si dnes objednám, kdy hovno příjde?

Snažíme se hovna posílat čerstvá a nejlépe ještě teplá. Proto určitě chápete, že nemůžeme celý týden chodit například za slonem a čekat, než udělá hromádku. To děláme pouze v jeden den v týdnu a v ten samý den zásilku odešleme. Měla by být tedy doručena během následujícího pracovního dne.

Je to legální?

- Naše služba splňuje veškeré normy a dodržuje veškerá pravidla pro nakládání se statkovým hnojivem. Zvířecí trus, který je obsahem našich zásilek, je při dodržení našich pokynů zcela nezávadný.

Můžu to reklamovat?

- Ano, pokud si hovno objednáte a do 14ti dnů nám zboží a fakturu zašlete zpět, vrátíme Vám peníze.

Co chcete prodávat dál?

Budeme se snažit rozšířit náš sortiment o hovna dalších zvířátek jak domácích, tak exotických, aby si každý přišel na své.